Novinky

úterý, 01 srpen 2023 14:22

XYLADECOR PROTECT 2V1

Syntetická tenkovrstvá olejová lazura s použitím na veškeré dřevěné povrchy - obklady domů, chaty, altány, pergoly, ploty, balkony, okna, dveře a jiné dřevěné povrchy.

Výhody: Až 6 let ochrany / zvýšená přilnavost dalšího nátěru / snadnější aplikace díky krémové konzistenci / dlouhodobá stálost barevných odstínů / mikroporézní saténový povrch, který chrání proti UV záření a nepřízni počasí / zvýrazňuje strukturu dřeva.

Teoretická vydatnost: až 14 m2/l


Počet vrstev: interiér 1–2, exteriér 2–3

Odstíny: 10
Typ produktu: rozpouštědlový
Balení: 0,75 l; 2,5 l; 5l

úterý, 01 srpen 2023 14:19

DULUX PERFECT WHITE

Dulux Perfect White je sněhově bílá akrylátová emulzní barva krémové konzistence s dokonalým rozlivem a perfektním výsledným vzhledem.

Použití: Na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky,
papírové a sklovláknité tapety.

Výhody: Jednoduchá aplikace / otěruvzdorný /vysoká vydatnost / perfektní vzhled.

Teoretická vydatnost: až 15 m2/l

Počet vrstev: 1–2
Odstíny: bílá
Vzhled nátěru: matný
Typ produktu: vodou ředitelný
Balení: 4 kg; 15+2 kg; 23+3 kg; 0,03l (Tester)

úterý, 01 srpen 2023 14:13

DULUX BÍLÁ PENETRACE

Dulux Bílá Penetrace je disperzní krycí základní nátěr plus penetrace v jednom na stěny a stropy, vyrovnává savost, sjednocuje a zpevňuje podklad, nahrazuje 1. vrstvu nátěru. Zvyšuje přilnavost, zlepšuje krytí, snižuje spotřebu barvy, zlepšuje vzhled vrchního nátěru a zajišťuje mikroventilaci povrchu.

Použití: Na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky,
papírové a sklovláknité tapety.

Výhody: Zvyšuje přilnavost / zlepšuje krytí / snižuje spotřebu barvy / zlepšuje vzhled vrchního nátěru / zajišťuje mikroventilaci povrchu.

Teoretická vydatnost: až 12 m2/l
Počet vrstev: 1
Odstíny: bílá
Vzhled nátěru: matný
Typ produktu: vodou ředitelný
Balení: 4,5 kg; 15 kg; 25+3 k

středa, 11 květen 2022 10:58

Dulux Trade Floorpaint

Vysoce kvalitní jednosložkové nátěry na beton pro použití ve skladech, sklepech, garážích nebo pro všechny jiné pochozí povrchy. Vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Nátěry vynikají vysokou odolností proti kapalinám a to i těm provozním (benzín, nafta, motorový olej), ale i roztokům kyselin. Produkty jsou na vodní bázi, dalším obrovským benefitem je tedy rychlé schnutí a minimální zápach při aplikaci. Suchý za 1 h, zatížitelný po 12 h, plně vytvrzený po 7 dnech! Vysoká vydatnost a omyvatelnost. Dulux přináší 2 kvalitativní úrovně – CLASSIC a PROFI.