Novinky

středa, 11 květen 2022 10:58

Dulux Trade Floorpaint

Vysoce kvalitní jednosložkové nátěry na beton pro použití ve skladech, sklepech, garážích nebo pro všechny jiné pochozí povrchy. Vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. Nátěry vynikají vysokou odolností proti kapalinám a to i těm provozním (benzín, nafta, motorový olej), ale i roztokům kyselin. Produkty jsou na vodní bázi, dalším obrovským benefitem je tedy rychlé schnutí a minimální zápach při aplikaci. Suchý za 1 h, zatížitelný po 12 h, plně vytvrzený po 7 dnech! Vysoká vydatnost a omyvatelnost. Dulux přináší 2 kvalitativní úrovně – CLASSIC a PROFI.

středa, 11 květen 2022 10:46

Xyladecor Tvrdý voskový olej

Xyladecor Tvrdý voskový olej je vysoce prémiový olej na parkety na vodní bázi, odolný proti opotřebení a poškrábání, s extra voskem pro vodoodpudivý efekt. Vhodný na dřevěné podlahy, parkety a schodiště. Lze aplikovat i na nábytek a do koupelen. Vyživuje dřevo. Na povrchu dřeva vytváří mimořádně odolný, elegantně matný saténový film, který chrání proti mechanickému opotřebení. Krémová konzistence produktu ulehčuje aplikaci, lépe se roztírá a více penetruje do dřeva. Zvyšuje přilnavost dalšího nátěru. Zvýrazňuje strukturu dřeva a nezapáchá. Je určen pro veškeré dřevěné povrchy v interiéru.

čtvrtek, 27 květen 2021 13:57

Xyladecor EXTREME

Xyladecor EXTREME je profi prémiová středněvrstvá lazura, která vyniká především inovativní technologií StayClean. Tato technologie vytváří samočístící nátěrový film, který díky aktivním molekulám zabraňuje kontaminaci ošetřeného povrchu.

čtvrtek, 27 květen 2021 13:31

Komaprim 3v1 PROFI

Syntetická barva na kovy s dlouhodobou antikorozní ochranou. Komaprim PROFI je dostupný ve 14-ti RAL odstínech, ve velikostech 0,75L, 2,5L, 4L a 10L, a je vhodný do interiéru i exteriéru. Jedná se o barvu typu 3v1 – připravena k nátěru bez základové barvy.

pondělí, 16 březen 2020 12:08

Xyladecor Natur Pro

Novinka roku 2020!

Středněvrstvá prémiová olejová lazura na vodní bázi.

 

Odolnost vůči běžným čistícím prostředkům.


Rychleschnoucí (na dotek – 1h).

pondělí, 26 listopad 2018 13:18

Naše nově atestované produkty

Naše produkty z řady Dulux EasyCare a Dulux Trade Diamond Satin prošly úspěšně testováním v nezávislé akreditované laboratoři ITC Zlín (Institut pro testování a certifikaci) na normu ČSN EN ISO 2812-1, která zahrnuje odolnost proti běžným chemikáliím (v nemocnicích obdoba čištění, dezinfekce, sterilizace atd.).
Tzn. v praxi, že:
TYTO PRODUKTY JSOU VHODNÉ A ATESTOVANÉ NA POUŽITÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ, A TO JAK SVOU OMYVATELNOSTÍ A NEJVYŠŠÍ TŘÍDOU OTĚRU I.,TAK ODOLNOSTÍ VŮČI CHEMIKÁLIÍM DLE ČSN EN ISO 2812-1.